Google Files indirme sayısı 500 milyonu geçti

0

Google Files indirme sayısı

Dosya yöneticisi olarak kullanılan Google Files indirme sayısı 500 milyonu geçti. Uygulama, Play Store’da oldukça başarılı bir grafik çiziyor.

Google Files indirme sayısıyla önemli bir barajı geçti

Akıllı telefonlar ve tabletler, artık iş süreçleri yönetiminde büyük bir paya sahip. Günlük rutin işlerimizi bu cihazlarla hızlı bir şekilde yönetebiliyoruz. Bunda, yardımcı uygulamaların da büyük bir payı var.

Google, Google Files isimli uygulaması ile bu konuda önemli kolaylıklar sağlıyor. Play Store’da oldukça başarılı bir performans gösteren uygulamanın indirilme sayısı da 500 milyonu geçmiş durumda. Düşük donanımlı cihazlarda da kullanılabilen Google Files, dosya karmaşıklığına son veriyor ve dosyalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde bulabilmenizi sağlıyor.

Birçok temel fonksiyonun yanı sıra ihtiyaç duyulmayan dosyaları da temizleyerek, dosya yönetim sürecinize destek sağlıyor. Google Files’ın en çok öne çıkan özellikleri arasında ise internet kullanmadan dosya transferine izin veriyor olması. Google Files’ın dosya yönetimi konusunda birçok rakibi olsa da kullanıcıların gösterdiği talep sayesinde bu alandaki liderliği devam edecek gibi görünüyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>