Google Keep artık iOS platformunda

0

Google-KeepGoogle’ın Evernote’a karşı geliştirip kullanıma sunduğu not uygulaması Google Keep uzun bir bekleyişin ardından en sonunda iOS’a da geldi. iPhone ve iPad sahiplerinin artık aktif olarak kullanabileceği Google Keep, bundan tam tamına 2,5 yıl önce Android işletim sistemi için aktif hale gelmişti.

İstediğiniz detaylı notları almak, Android için cep telefonu, bilgisayar ve tablette aynı not defterini kullanmanın önünü açan Keep, yine aynı platformda sesi yazıya çevirebiliyor.

Yeni gelen Google Keep iOS sürümü ise web ve Android’deki bazı özelliklere sahip ve notlar arasında arama yapmak, renkli olarak etiketlemek ve farklı filtrelerle ayırmak gibi çeşitlilikle de geldi. Keep’in aynı zamanda lokasyon ve zaman odaklı hatırlatma özelliğinin de olduğunu not düşelim.

Öte yandan Google’ın rakip olarak gördüğü Evernote da kendine has pratik ve zengin özellikleriyle not tutma ihtiyacında hala çok büyük bir kitleyi kendine bağlıyor.

Google Keep gün itibariyle App Store üzerinden ücretsiz olarak edinilebiliniyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>