Google kullanıcıları Chat’e yönlendirecek

0

Google kullanıcıları Chat

Google Hangouts kullanıcıları için 2021 planoını duyurdu. Google kullanıcıları Chat’e yönlendirerek bu alandaki etkinliği artıracak.

Google kullanıcıları Chat ile daha fazla iletişimde kalacak

Google, bir süredir Hangouts’u kapatmaya yönelik planlamasına hız verdi. Bunun için Hangouts kullanıcılarına yönelik yeni adımlar da atılıyor.

Hangouts’un kapanmasının ardından Google, kullanıcıların tıpkı Slack’te olduğu gibi mesaj ile iletişimde kalmasını hedefliyor. Bunun için G Suite’in bir sürümü olarak piyasaya sürülen Google Chat için yeni adımlar atılıyor. 2021’in ilk yarısı itibariyle Google Chat, kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaya başlanacak.

Google da Hangouts kullanıcıları için Google Chat’e geçişe yönelik adımlar atacak. Kişilerden kayıtlı geçmişe kadar kullanıcıların Hangouts verileri Google Chat’e aktarılacak. Böylelikle kullanıcılar herhangi bir kayıp yaşamadan yeni aracı kullanabilecek. İlerleyen sürece Google Chat’in Gmail’e entegre edilebileceği de konuşuluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>