Google Meet kişisel arka plan sunuyor

0

Google Meet kişisel arka plan

Google Meet kişisel arka plan özelliğiyle görüşmeleri daha efektif hale getirecek. Google Meet için güncelleme ilk olarak web sürüümnde yayınlandı.

Google Meet kişisel arka plan özelliği

Video konferans stratejisinde yeniliğe giden Google, Hangouts’tan vazgeçerek Meet’e odaklandı. Google Meet, yeni özellikler sunarak kullanıcı memnuniyetini de artırmayı hedefliyor.

Web sürümü için yeni güncelleme yayınlayan Google Meet, bu güncelleme ile kişiselleştirme imkanı sunuyor. Kullanıcılar, video görüşmelerdeki arka planlarını kişiselleştirerek daha efektif bir video konferans deneyimi yaşayabilecek. Bir süredir test aşamasında olan bu özellik için artık tüm kullanıcılara dağıtıma başlandı.

Ayrıca yeni özelliği Windows, Chrome OS ve Mac kullanıcıları kullanabilecek. Geniş görsel kataloğundan seçim yaparak kullanıcılar kendi görsellerini yükleyebilecekler. Böylelikle herhangi bir ek yazılıma da ihtiyaç duyulmayacak. Yeni özelliğin Andorid ve iOS kullanıcılarına da sunulması hedefleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>