Google Play Store uygulama trendlerini gösteriyor

0

Google Play Store uygulama trendleri

Kullanıcılar artık Google Play Store uygulama trendlerini görebiliyor. Uygulamaların yükselişte mi yoksa düşüşte mi olduğu tespit edilebiliyor.

Google Play Store uygulama trendleri

Kullanıcılara mağaza ve uygulamalar hakkında çeşitli istatistikler sunan Google Play Store, bu konuda iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Yapılan son iyileştirme ise uygulama trendleri konusunda oldu.

Artık Google Play Store’da kullanıcılar bir uygulamanın yükselişte mi yoksa düşüşte mi olduğunu gösteriyor. Bu özellikle bir uygulama aradığınızda bu uygulamanın yanında işaret bulunuyor. Bu işaret uygulamanın yükselişte mi yoksa düşüşte mi olduğunu gösteriyor.

Ayrıca uygulamanın ivmelenme süresi hakkında da bilgi verilerek uzun süreli mi yoksa kısa kısa süreli mi olduğu bilgisine ulaşıyor. Bu durumun kullanıcıların ilgili uygulamayı indirip indirmeme konusunda karar değişikliği yapmasına neden olup olmayacağı ise merak ediliyor.

Google Play Store, daha önce trendlerdeki uygulamaları gösteriyordu. Ancak direkt olarak uygulama sembolünün yanında bu şekilde kısa ve net bir bilgilendirme yapmıyordu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>