Google Podcasts web sürümü yayınlandı

0

Google Podcasts web

Kullanıcıların Podcasts’lere olan ilgisinin artmasıyla, teknoloji şirketleri bu alana yönelik girişimlerini artırıyor. Bunun için Google Podcasts web sürümünü yayınladı.

Google Podcasts web sürümü yayınlandı

Özellikle Spotify ile birlikte Poadcastlere artan ilgi, teknoloji şirketlerini harekete geçirdi. Birçok teknoloji şirketi, kullanıcıların daha rahat ve kolay bir şekilde poadcast dinleyebilmesi için yeni özellikler yayınlamaya başladı.

Andorid tarafında uzun süredir kullanımda olan Google Podcasts uygulaması için bir yenilik daha geldi. Google, bu uygulamanın web sürümü olan http://podcasts.google.com/ adresini yayınladı.

Web sürümünde ilk olarak 0.5x ile 3x aralığındaki hız değişimi ve 30 saniye ileri veya geriye alma gibi farklı özellikler dikkat çekiyor. Bu özelliklerin, kullanıcıların Podcast dinlemesini daha rahat ve kullanışlı hale getireceği belirtiliyor.

Google Podcasts’in web sürümünün, sesli yayınların yaygınlaşmasına yardımcı olacağı belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>