Google Snapseed uygulaması güncellendi!

0

Google Snapseed uygulaması

İki yıldır herhangi bir yenilik gelmeyen Google Snapseed uygulaması güncellendi. Önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulamada, artık yeni özellikler de sunuluyor.

Google Snapseed uygulaması için yenilik

Basit ve sade bir arayüze sahip olan Snapseed uygulaması, bu sayede önemli bir kullanıcı kitlesine sahip. En son 2018 yılında güncelleme alan Snapseed uygulaması, kullanıcılara fotoğraf düzenleme konusunda önemli kolaylıklar sağlıyordu.

Google, Snapseed için yayınladığı yeni güncellemeyle uygulamadaki hataları giderdiğini duyurdu. ayrıca Ayarlar menüsüne ek seçenek olarak karanlık tema özelliği de eklendi. Yeni karanlık tema ile Snapseed’deki karanlık tema tutarsızlığı da giderilmiş oldu.

Google’ın 2 yıl gibi çok uzun bir sürenin ardından yaptığı yeni güncelleme, Snapseed için destek sağlanmaya devam edileceğini gösteriyor. Şu an için Google’ın birkaç küçük yeni özellik eklemiş olması, uygulamanın özellik olarak yeterli görüldüğünü de gösteriyor. İsteyen kullanıcılar Snapseed uygulamasını Google Play üzerinden indirebilir, fotoğraf düzenlemelerini basit ve sade bir şekilde yapabilirler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>