Google Stadia ağını genişletiyor

0

Google Stadia ağı

8 Avrupa ülkesinde daha kullanıma başlayan Google Stadia ağını genişletiyor.  Bulut oyun servisi artık 22 ülkede kullanılabiliyor.

Google Stadia ağı 8 ülkede daha sunuldu

Bulut oyun servisleri, son yıllarda çok hızlı bir şekilde yükseliş gösteriyor. Google’ın çok yakın bir zamanda duyurduğu Google Stadia servisi de bu alanda büyük bir önem taşıyor.

İlk etapta sınırlı sayıda ülkede kullanıma sunulan Google Stadia ağını, 8 ülkede daha kullanıma sunuldu. Bu 8 Avrupa ülkesiyle birlikte Google Stadia ağını’nın kullanımda olduğu toplam ülke sayısı 22’ye yükseldi.

Google Stadia’nın sunulduğu 8 ülke arasında; Avusturya, Çekya, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya ve İsviçre bulunuyor. Henüz ülkemizde kullanıma sunulmayan Google Stadia’nın ülkemizde ne zaman kullanıma gireceği ise halen merak ediliyor.

Google Stadia’da oyunun Stadia’da oynanabilmesi için bu oyunun Stadia üzerinden satın alınması gerekiyor. Bu yönüyle izlenen strateji de biraz farklı diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>