Google Stadia stüdyosunun yerini açıkladı

0

Google Stadia stüdyosu

Google yöneticisi, Google Stadia stüdyosu için ilk adresi açıkladı. İlk stüdyonun Kanada Montreal’de kurulacağı duyuruldu.

İlk Google Stadia stüdyosu Kanda’da kurulacak.

19 Kasım’da piyasaya çıkacak olan Google Stadia ile oyuncular, istedikleri oyunları bilgisayarları, tabletleri ve akıllı telefonları aracılığıyla yüklemeden oynayabilecekler. Üstelik düşük donanımlı bilgisayarlarda bile yeni nesil oyunları oynamak mümkün olacak.

Google, oyun üretimi için yeni bir stüdyo kuracağını da duyurmuştu. Stadia Games and Entertainment’ın Başkan Vekili Jade Raymond, ilk Google Stadia stüdyosunun Kanada Montreal’de kurulacağını açıkladı. Üstelik bu stüdyoda çalışan arayışı için yeni iş ilanları da yayınlanmaya başlandı.

14 ülkede piyasaya sürülecek Stadi’nın 9.99 ve 11.99 dolar olmak üzere iki farklı üyelik seçeneği bulunacak. Stadi’da Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto III gibi oyunlar oynanabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>