Google’ın önemli ismi Sebastian Thrun yeni girişimini duyurdu

0

Google’da çalıştığı süre boyunca oldukça etkin olan ve adının sık sık duyurulmasını sağlayan Sebastian Thrun, yeni bir girişimini duyurdu. Özellikle sürücüsüz otomobil ve Google X olarak adlandırılan projeleri ile tanınan Sebastian Thrun için beklentiler farklı olsa da ünlü isim “evde sağlıklı yemekler yapma” konusunda farklı bir projeyi geliştiriyor. 

Teknolojinin Sevilen İsmi Sebastian Thrun

Bugüne kadar faaliyet gösterdiği alanların oldukça uzağında bir sektöre giriş yapan Sebastian Thrun, bu alanda deneyimleri ile fark yaratabilecek seviyede. Öyle ki girişim ilk duyulduğundan itibaren yemek yapma noktasında farklı otomasyon sistemlerinin ve teknolojilerin kullanılabileceği düşünülüyor. Açıklamalarda sağlıklı, lezzetli ve günlük yemek hazırlama gibi tanımlar kullanılırken, tüm bu ifadeler yemek yapma noktasında çok farklı bir sistemin bizi beklediğini gösteriyor.

Uzun zamandan beri Sebastian Thrun hakkında farklı iddialar gündemde yer alırken, yemek pişirme gibi yeni projelerden çok fazla söz edilmemişti. Bu nedenle olayın gündeme gelmesinin ardından çoğu kişi için bu durum biraz şaşkınlık da yarattı.   

Şu an için Sebastian Thrun yeni projesi için bilgiler sınırlı olsa da yapılan sızdırmalar dahi iş dünyasında hareketlilik yaratmayı başardı.  

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>