GoPro küllerinden yeniden doğabilecek mi?

0

2016’da sergilediği yanlış politikalar ve büyük umut bağladığı drone’nun sorunlu çıkması nedeniyle ağır darbe alan finansal krize giren aksiyon kamerası üreticisi GoPro, 2017’nin yaz sezonu için sıkı hazırlanıyor.

Ürünlerinin satışı yaz ayları yaklaşırken yükselen GoPro, 2017’nin yaz sezonu için, Hero 6 kameralarını hazırlıyor. Şirketin CEO’su Nick Woodman Hero 6’yı yaz sezonuna yetiştireceklerini duyurdu ancak yeni kameranın özellikleri hakkında bilgi vermedi.

Hero 6’nın özellikleri açıklanmadı

Öncülü Hero 5, hem profesyoneller hem de amatör video üreticileri arasında büyük beğeni toplamışken, Hero 6’nın daha da başarılı olması için, üstün yeteneklere sahip olması bekleniyor.

GoPro, 2016’daki 116 milyon dolarlık zararına rağmen, şirket fotoğraf ve video depolanması için açtığı bulut servisi ve yeni Hero 6 kameralarının satışından umutlu. Havadayken motoru duran ve aniden yere düşen Karma drone’larında yaptıkları gibi ağır bir hata yapmazlarsa, yeniden eski zafer dolu günlerine dönmeleri sürpriz olmayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>