Techinside Google News
Techinside Google News

Grubhub robot teslim hizmetini genişletecek

Starship Technologies Ortağı Grubhub, otonom teslimat hizmetini Baylor Üniversitesi ve Doğu Karolina Üniversitesi'nde de sunacak.
- Advertisement -

Starship Technologies Ortağı Grubhub, otonom teslimat hizmetini Baylor Üniversitesi ve Doğu Karolina Üniversitesi’nde de sunacak.

Starship Technologies, Grubhub ile yaptığı yeni işbirliği sayesinde otonom robot dağıtım hizmetini iki üniversite kampüsüne daha yayıyor.

Starship’in yirmi otonom robotu hem Baylor Üniversitesi’nde hem de Doğu Karolina Üniversitesi’nde (ECU) piyasaya sürülecek.  Teslimat hizmeti, Grubhub uygulamasında öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından kullanılabilecek.

Baylor’un bölge müdürü Sean McMahon: “Teknoloji ve harika yemek servisi el ele gider. Öğrenci deneyimini geliştirmek ve kampüste yemek yemeyi çok daha kolay hale getirmek için bu teslimat botlarını tesisimizde bulundurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu akıllı robotları kampüste görmek de eğlenceli. Baylor topluluğunun, kampüs içi perakende satış noktalarımızın bazılarından alınan bu otomatikleştirilmiş hizmetten keyif aldığını umuyoruz” dedi.

Starship Technologies’in iş geliştirme direktörü Chris Neider: “Yeni yıla iki okulda daha hizmet vererek başlamaktan heyecan duyuyoruz. Üniversitelerimizden ve doğrudan öğrencilerden, hizmeti ne kadar beğendikleri ve robotlarımızın kendilerini ilgili kampüs topluluklarına ne kadar entegre ettikleri konusunda harika geri bildirimler alıyoruz. Hem Baylor hem de ECU her zaman kampüs içi deneyimi geliştirmek için yeni yollar arıyor ve robotların sıcak bir şekilde karşılanacağından eminiz” dedi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir