Günde 3 dolara kurumsal TV’nizi kurabilirsiniz

0

1446819655_Sistem__Kiralama_GorseliŞirket ve kurumlara 17 bini aşkın bilgi ve tanıtım içeren ekranlar kuran Sistem 9 Medya İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın, Kurumsal TV’leri klasik televizyonlardan ayıran en büyük özelliği şöyle özetliyor: “Bu sistemle her ölçekte kurum ve kuruluş istediği içerikleri planlayıp, bunları hedef kitlesine gösterme imkânı sunuyor.”

KOBİ’leri de Kurumsal TV sistemiyle tanıştırmaya kararlı olduklarını vurgulayan Akın, “Küçük ve Orta Boy İşletmelerin kısıtlı bütçelere sahip olduğunu biliyoruz. Kurumsal TV’de kiralama dönemini onlar için başlattık. Bir KOBİ, günde 3 dolarlık maliyetle sistemi kiralayabilir. Büyük bütçe ayırmadan kiralama sistemiyle kendi özel TV’sini kurabilir. Böylece, ana yatırım bedelinden aşınma payı hesaplarına, arıza takiplerinden bütçe sıkışıklıklarına kadar tüm ayrıntılardan kurtulup asıl işlerine odaklanacaklar” diyor.

KOBİ’lere Kurumsal TV’de sundukları kiralama modelini “finansal bir seçenek” olarak tanımlayan Akın konuyla ilgili şu bilgileri veriyor: “Kiralama modeliyle KOBİ’ler projelerine ayırdıkları yatırım bütçelerini 3 yıllık süreye yayabiliyor. Üstelik KDV ödemeden ve hizmet bedeli olarak masraftan düşebilirler. Bunun yanı sıra, gereksiz kâğıt, afiş, broşür ve baskı israfından da kurtulacaklar. Kurumsal TV’ler güncellenebilme özelliğinden dolayı her sektörün ihtiyacına cevap verebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>