Güney Kore Başbakanı Clubhouse’a katıldı

0

Güney Kore başbakanı Clubhouse

Son günlerin popüler sosyal medya platformu Clubhouse, yükselişine devam ediyor. Siyasi liderlerden Güney Kore başbakanı Clubhouse’a katıldı.

Güney Kore başbakanı Clubhouse’ta konuşacak

Lansmanından bu yana 8 milyon indirmeye ulaşan Clubhouse’un popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Ünlü ve siyasi isimlerin de Clubhouse’a katılması, kullanıcı artışını daha da hızlandırıyor.

Son olarak Güney Kore başbakanı Chung Sye-kyun resmi olarak @gyunvely kullanıcı adıyla Clubhouse’a katıldı. Doğu Asya’nın en kıdemli liderlerinden biri olan gösterilen Sye-kyun’un da platforma katılması, ne denli ilgi gördüğünü bir kez daha gösterdi.

Chung uygulamayla ilgili ilk deneyimlerini ise Facebook hesabından paylaştı. Beklenmedik sorular ve tepkilerin kendisini şaşırttığını söyleyen Chung, yeni deneyimin zevkli olduğunu vurguladı. Sadece sesli olması ve insanların anlık olarak sohbet edilebilmesiyle, diğer platformlara kıyasla daha iyi bir iletişim aracı olduğunu belirtti.

Teknolojiye yön veren isim Elon Musk ise geçtiğimiz günlerde Rusya devlet başkanı Putin’i Clubhouse’a davet etmişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>