Güvenlik dünyasında McAfee-Prolink işbirliği

0

McAfee, Türkiye’deki ikinci dağıtıcısı olarak Prolink ile çalışmaya başladığını düzenlenen bir basın toplantısıyla duyurdu. Anlaşma ile Prolink, McAfee’nin işletmelere yönelik güvenlik çözümlerinden oluşan ürün gamının tamamının avantajlarını Türkiye’de tanıtacak. Katma değeri yüksek hizmetleriyle McAfee’nin tüm ülkede yaygınlaşmasını ve kapsama alanının artmasını mümkün hale getiren Prolink ile yapılan bu anlaşma, McAfee’nin pazardaki konumunu da güçlendirecek.

Toplantıda işbirliği hakkında söz alan McAfee Türkiye ve Azerbaycan Direktörü İlkem Özar, “McAfee Türkiye’de geçtiğimiz yıldan bu yana önemli adımlar attı. Bu anlaşma ile başarımızı daha geliştireceğiz. Bir yandan SIEM ve NGFW gibi yüksek büyüme kaydeden teknolojilere odaklanmaya devam ederken diğer yandan da Prolink gibi teknik uzmanlığını ve katma değerli hizmetlerini ortaklarımızın piyasa olanaklarından faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin Türkiye çapında daha da fazla müşteriye ulaşmasını sağlamak için kullanılabilecek doğru dağıtıcıların bizimle birlikte olması şarttır diye düşünerek Prolink ile bu anlaşmaya imza attık” dedi.

Toplantıda bir konuşma yapan Prolink Genel Müdürü Ken Bradley ise şunları söyledi:

“McAfee ile çalışacağımız için ve bu işbirliğiyle aracıların müşterilerle daha da büyük değer ve iş yaratmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Tüm Türkiye’de 80’e yakın çalışanımızla son derece tecrübeli teknik ekibimiz, McAfee satıcılarına ön satıştan satışa ve devam eden danışmanlığa kadar destek olacaktır.”

Fatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına SDN Bilişim ailesine katıldı. TechInside yayın koordinatörü olarak görev yapıyor. Beşiktaş aşığı, evli ve Kartal isimli bir erkek çocuk babası...

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>