Hackquartes ve International Accelerator, girişimcileri ABD’ye gönderiyor!

0

ABD dışındaki girişimleri ABD piyasasıyla buluşturmaya hazırlanan International Accelerator’un programına kayıtlar başladı. 13 Haziran’a kadar Türkiye’den de girişimlerin başvurabileceği organizasyona katılmaya hak kazananlar, temmuz ayı sonu ile ağustos ayı ortaları arasında açıklanacak.

Türkiye’den başvuracak girişimler yaz döneminde Hackquarters tarafından değerlendirilecek. Başvuru yapmayı düşünen girişimlerin öncelikle [email protected]’ya mail atmaları, ardından buradan gelecek geri bildirime göre başvurularını tamamlamaları gerekecek.

Ülkemizde International Accelerator’un Türkiye partneri Hackquarters önderliğinde organize edilen programa katılmaya hak kazanan girişimler, International Accelerator’den yatırım, ABD’ye gitme ve orada iş kurma konularında legal destek alacak. Girişimciler, program başladığında Amerika pazarında daha önce şirketlerini satmış yatırımcı ve girişimcilerden de mentorlük almaya başlayacak ve ABD piyasaları hakkında detaylı bilgi edinebilecek. 6 ay sürecek program sonrasında isteyen girişimciler programlarını 6 ay daha uzatabilecek.

Programın detaylarına göz atmak için www.internationalaccelerator.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>