Techinside Google News
Techinside Google News

Hakkı Alkan’dan yeni girişim: Co-Founder.Academy!

Hakkı Alkan'dan eğitim ve danışmanlık başta olmak üzere farklı hizmet ve çözüm önerileri sunan yeni girişim: Co-Founder.Academy!

Hakkı Alkan eğitim ve danışmanlık başta olmak üzere hizmet ve çözüm önerileri sunan Co-Founder.Academy girişimini duyurdu. Özgür Deveci, Enes Yiğit ve Hakkı Alkan ortaklığında kapsamlı danışmanlık hizmeti sunan Co-Founder.Academy uzman eğitmenleriyle şirketler için sürdürülebilir kalkınma vaat ediyor.

Co-Founder.Academy neler sunuyor?

Sürdürülebilir kalkınma vizyonuyla eğitim ve danışmanlık başta olmak üzere farklı hizmet ve çözüm önerileri sunan Co-Founder.Academy, markaların ihtiyaç duydukları mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına destek vermek, iş dünyasında karşılaşılan sorunlara alanında uzman eğitmenleriyle çözüm önerileri getirmek ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik konu özelinde ve kapsamlı eğitim paketleri düzenleyerek stratejik başarı parametrelerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

- Advertisement -

Bireysel yetenekler, kurumsal şirketler ve kamu kuruluşları için hizmet veren Co-Founder.Academy girişimcilik ve inovasyon odaklı programları ile istihdam süreçlerini kolaylaştırmayı, pazarlama ve satış stratejilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Şirketlerin, fırsatları ve yenilikleri yakalamaları için doğru hedef kitlelerini belirlemelerine, hızla dönüşmelerine, gelişmelerine ve dijital dönüşümün yarattığı risklerini azaltmaya yardımcı olan Co-Founder.Academy, aynı zamanda bireysel yeteneklere özel olarak hazırladığı eğitim ve gelişim programlarıyla başarı hikayelerine ortak oluyor.

Markaların iş süreçlerini her aşamada optimize ederek, işi daha etkili ve hızlı hale getirmeyi hedefleyen Co-Founder.Academy, dijital dönüşüm stratejileriyle hizmet verdiği şirketlerin dijital dünyadaki rekabet avantajını artırıyor. Ayrıca markaların değişen pazar koşullarına hızlı bir şekilde adapte olmasını sağlıyor.

Sizin de girişimcilik yolculuğunuzda size rehberlik edecek ve başarınızı artıracak bir ekibe ihtiyacınız varsa Co-Fonder.Academy’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://co-founder.academy/

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir