Harley-Davidson elektrikli bisiklet çıkaracak

0

Harley-Davidson elektrikli bisiklet

Harley-Davidson elektrikli bisiklet çıkararak, elektrikli ulaşım sektörüne yönelik yeni bir hamle yapacak. Elektrikli bisiklet, özellikle şehiriçi ulaşımı kolaylaştıracak.

Harley-Davidson elektrikli bisiklet özellikleri

LiveWire isimli elektrikli motosiklet çıkaran Harley-Davidson, bu motosikletin şarjında problem yaşadığını ve üretimini durdurduğunu açıklamıştı. Ancak bu sorunun sadece bir motorda görüldüğü tespit edildi ve üretime devam edileceği duyuruldu.

Elektrikli ulaşım araçlarına yönelik yeni bir adım atmak isteyen Harley-Davidson, bu kez elektrikli bisiklet çıkaracak.  Bu yeni elektrikli bisikletin ABD’de 32 km/s, Avrupa’da ise 25 km/s hız yapacağı belirtiliyor. Elektrikli bisikletin satış fiyatının ise 2500 ila 5000 dolar aralığında olacağı belirtiliyor.

Ayrıca Harley-Davidson, sadece elektrikli bisiklet üretimiyle de durmayacak. Motosiklet sektörünün dev isminin, gelecekte elektrikli scooter da üretileceği belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>