Harley-Davidson’ın yeni LiveWire için hazırlanıyor

0

yeni LiveWire

Harley-Davidson’ın yeni LiveWire modeli ile elektrikli motosiklet piyasasına hareketlilik getirecek. Bu model, eski modelden daha uygun fiyatlı olacak.

Harley-Davidson’ın yeni LiveWire modeli 21 bin 999 dolar oldu

Harley-Davidson 2019’da ilk elektrikli motosikletini piyasaya sürdüğünde, pahalı bir fiyat etiketi ve erken üretim sorunları nedeniyle geride kaldı. LiveWire’ı bu yılın başlarında ayrı bir marka olarak çıkardıktan sonra, şirket ikinci elektrikli bisikletiyle geri döndü ve bu sorunları çözmeye çalışıyor.

Harley-Davidson’ın yeni LiveWire One’ının en dikkat çekici özelliği 21 bin 999 dolarlık fiyat etiketi oldu. Bu, orijinal LiveWire’ın 2019’da piyasaya çıktığındaki 29 bin 799 dolarlık fiyattan çok daha düşük.

Harley-Davidson, motosikletin menzilini de geliştirdi. Daha yavaş şehir sokaklarında sürüş yapan şirket, LiveWire One’ın tek bir şarjla 234 km seyahat edebileceğini iddia ediyor. Karşılaştırdığımızda, bir önceki model sadece 177 km ile sınırlıydı.

Şirket, DC hızlı şarj cihazı kullanarak LiveWire One’ın pilinin yaklaşık bir saat içinde tamamen şarj edilebildiğini, yaklaşık 45 dakikada sıfırdan yüzde 80’e şarj olabildiğini söylüyor. Motosiklet ayrıca, frenleme ve dönüşlere yardımcı olmak için altı eksenli bir atalet ölçüm birimi ile birlikte geliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>