Hasan Aslanoba: Türkiye’ye beklediğimizden fazla yatırım gelecek!

0

Girişim analiz programı Startups Watch’ın etkinliğinde karşılaştığımız Hasan Aslanoba, Türkiye’deki girişimler ve yatırımlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Startups Watch’ın, somut verilerden elde ettiği veriler ışığında yatırımcı ve girişimciler için 2017’nin ilk çeyreğine ait rakamların açıkladığı toplantıda Hasan Aslanoba ile karşılaştık.

Son gelişmelerin ardından Türkiye ile dünyadaki girişimcilik ekosistemi arasındaki makasın fazlasıyla açıldığına dikkat çeken Aslanoba, ülkemizin biraz normalleşmesi halinde yatırımların tahmin ettiğimizden daha fazla geleceğine işaret etti.

Genç nüfusu e teknolojiye yatkınlığı nedeniyle, asla karamsar olmadığını belirten ünlü yatırımcı, pazarın sunduğu muazzam imkanların tam olarak anlaşılmadığına değindi.

Hasan Aslanoba’nın techinside.com için yaptığı açıklamalarda hem girişimcilere tavsiyeler hem de yatırım yapmak için ilgilendiği alanlar bulunuyor.

Hakkı Alkan

TechInside.com'un kurucusu olarak ekipte yer alan Hakkı Alkan, girişimcilik, dijital dönüşüm ve strateji konularında içerikler üretiyor. Kurucusu ve yöneticisi olduğu diğer şirketler; ShiftDelete, Sosyopat, Pembe Teknoloji.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>