Havayolu müşterileri Twitter’dan takip edecek

0

uae-68460Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Etihad Guest sadakat programının Gold ve Platinium üyelerine özel Twitter hesabı açtı. Etihad Airways, sadece ayrıcalıklı üyelerine özel “@EtihadPremium” Twitter hesabı ile havayolu şirketleri arasında bir ilke imza attı. Üyeler, kişiye özel hizmet sunan Etihad Premium hesabı üzerinden, özel teklif ve haber içeriklerine erişilebilecek, geçmiş millerini doğrulayacak ve beş dakikalık cevaplama süresi ile 24 saat boyunca istedikleri bilgiyi alabilecekler.

Böylece kullanıcılar, en sık kullandıkları sosyal medya uygulaması üzerinden hayati öneme sahip hava ulaşım hizmetindeki sorunları hızlıca çözebilecekler, telefonla çağrı merkezine ulaşmak ve dert anlatmak problemiyle uğraşmayacak.

Bu, özel hizmetten yararlanmak isteyen Etihad Guest sadakat programının Gold ve Platinium üyelerinin, üyelik bilgilerini [email protected] adresine mail atmaları yeterli olacak. Şirket, üyelerini hızlıca takibe alarak onlardan gelecek uyarı ve talepleri anında değerlendirmeye alacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>