HBAR kripto parası değer kazandı

0

HBAR kripto parası

Google ile yapılan ortaklık sonrasında HBAR kripto parası değer kazandı. Ortaklık ile HBAR değerinde yüzde 150 artış görüldü.

HBAR kripto parası yüzde 150 değer kazandı

Kripto paraların arka planındaki blok zinciri teknolojisi, teknoloji devlerinin günümüzde ilgilendiği ana başlıklar arasında yer alıyor. kripto para birimlerine ait blockchain teknolojisine yapılan yatırımlar, para birimlerinin doğrudan değer kazanmasına sağlayabiliyor.

2019 yılında Chainlink’in Google tarafından desteklenmesinin ardından, LINK para birimi yıl genelinde yüzde 2000 değer kazanmıştı.

Hedera Hashgraph tarafından geliştirilen sistemin de Google 120 milyon dolarlık yatırım almasının ardından, HBAR değer kazandı. HBAR, yatırım haberinin ardından yüzde 150 değer artışı gördü.

Bu yatırımla Google Cloud sunucuları, HBAR projesinin hızlanması için çalışacak. Google’ın yaptığı yatırımdan dolayı, HBAR’ın daha fazla değer kazanacağı da tahmin ediliyor. Google yatırım yapmanın yanı sıra Hedera konseyine üye olduğunu da duyurdu.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>