Hepsiburada bünyesinden yeni teslimat çözümü

0

Hepsiburada, kendi geliştirdiği ödeme sistemi HepsiPay’den sonra yeni bir çözümünü daha, Webrazzi Summit’de duyurdu.

Eylülde 2,4 milyon ürün teslim ettiklerini paylaşan Hanzade Doğan Boyner, Aralık ayında bu tutarı 2 katına çıkarmayı hedeflediklerini de söyledi. Güven duygusunun kendileri için en önemli şey olduğunu söyleyen Hanzade Doğan Boyner, pazar yeri tarafında ilk sırada en ucuz fiyatı vereni değil, daha iyi hizmet veren satıcıları gösterdiklerini de paylaştı.

Gebze’de 100 bin metrekare alanı olan operasyon merkezi kurduklarını paylaşan Hanzade Doğan Boyner, Hepsiburada’nın ihtiyaç duyduğundan fazla bir yatırım yaptığını dile getirdi ve Hepsiexpress‘in haberini verdi.

Hepsiexpress, dağıtım şirketleriyle iş birliği halindeyiz ama müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için daha esnek bir teslimat çözümü geliştirdik. Şu anda İstanbul’un bazı bölgelerinde test aşamasındayız. 2017’nin başında bu işi sektör standardı haline getirmek istiyoruz. Bu şirketimiz sadece Hepsiburada’ya hizmet vermeyecek. Müşterilerine bu hizmeti vermek isteyen tüm markalara açık olacak.

Girişimcilerin Hepsiburada’yı sadece stratejik bir yatırımcı değil, birlikte ürün geliştirebilecek bir ortak olarak düşünebileceklerini söyleyen Hanzade Doğan Boyner, bu yıl 1 miyar dolar ciro hedeflediklerini de ekledi.

Hepsiburada’nın CTO ve CMO pozisyonlarında yabancı isimlerin olduğunu söyleyen Hanzade Doğan Boyner, ABD’den Türkiye’ye dönen veri bilimcileriyle çalıştıklarını da ekledi. Yurtdışına açılmak konusunda da net bir planları olmadığını ancak bazı ülkeleri izlediklerini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>