Hepsiburada Hepsiexpress ile 3 saatte teslimat!

0

Hepsiburada

Ülkemizin en önemli e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada.com, Gebze’de yer alan operasyon merkeziyle müşterilerin beklediği hızı sağlamak ve hem daha güvenli hem de daha iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.

2016 yılında operasyona merkezini devreye alan ve bugüne kadar toplam 100 milyon TL üzerinde yatırım yapan Hepsiburada, sektörün en büyüğü olan merkezin kapılarını ilk kez basına açtı.

Hepsiburada: Farklı siparişler tek bir kolide teslim ediliyor

Bu operasyon merkezi sayesinde, sipariş edilen bir ürün merkezden 1 saat içerisinde çıkıyor. İstanbul’da Hepsiexpress ile sipariş veren bir müşteriye ürün adresine 3 saatte teslim edilebiliyor. Örneğin sabah 09:00’a kadar siparişini
veren bir müşteri ürünü 12:00’da adresinde olabiliyor.

Hepsiburada

Ayrıca müşterilerden gelen talep doğrultusunda farklı siparişleri tek bir kolide gönderebilmek de önemli bir detay.

E-Ticaretin en büyük operasyon merkezi

Gebze’de, iki kat üzerinde 100 bin metrekare depolama alanıyla Türkiye’de e- ticaretin en büyük operasyon merkezinde, büyük çoğunluğu temel tüketim ürünlerinden oluşan, 30 kategoride, 210 bin ürün ve 1,6 milyon adet ürün varyasyonu stokta yer alıyor.

Dijital dünyadaki müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen Hepsiburada Operasyon Merkezi, aylık 10 milyon adet ürün sevketme kapasitesi ile 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>