Herhangi bir şeyi paylaşmak mı? Neden olmasın?

0

Neden Olmasın, insanların fikirlerini, düşüncelerini, hikayelerini, tecrübelerini ya da aklından geçen herhangi bir şeyi paylaşabildiği ve aynı zamanda bunları yaparken, herkese yardım edebildiği bir platform. Böyle bir platformu anlatmak kolay değil, o yüzden gelin hep beraber kendi açıklamalarına kulak kabartalım.

“Neden Olmasın’a başlarken her şeyden önce oluşturmak istediğimiz bir vizyon ve kültür vardı. Yapmak istediğimiz sadece yazıların paylaşılıp veya sadece okunup çıkıldığı, samimiyetten uzak, soğuk bir ortam oluşturmak kesinlikle değildi. Bizim istediğimiz, sıcak ve samimi bir ortam oluşturarak, insanların dilediği her konuda yazarken aynı zamanda herkese, eğlenerek ve severek destek olduğu bir sosyal ortam yaratmaktı.”

Platformun en büyük özelliklerinden biri de yazarlarını tamamen özgür bırakması. Böylece insanlar yazmak istedikleri konular hakkında inanılmaz bir alan bulabiliyorlar.

Diğer içerik sitelerden farklı olarak yazılar otomatik bir panel üzerinden değil editörlerle iletişime geçilerek yayına alınıyor. Yayın sürecindeki her yazı, site editörleri tarafından okunduğu için devamlı olarak kontrol de sağlanmış oluyor.

Siteye göz atmak isterseniz bu bağlantıdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>