HID Global’e inovasyon ve liderlik ödülleri

0

Güvenli kimlik çözümleri alanında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan HID Global, Çin’in güvenlik alanındaki tanınmış yayını A&S China tarafından üst üste on birinci kez İlk 10 Geçiş Kontrolü Markası arasında yer aldı.

Sektörde lider distribütörler, sistem engetratörleri, kurulumcular, son kullanıcılar ve tasarımcılardan gelen oylarla belirlenen A&S İlk 10 Ödülü, güvenli kimlik ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline sahip şirketleri desteklemek amacıyla veriliyor.

Türkiye’de ÖLÇSAN tarafından temsil edilen HID Global’e ödülü kazandıran, tek bir akıllı kart veya başka bir aygıt üzerindeki birden fazla uygulamanın kesintisiz yakınsamasını etkinleştirme konusunda iCLASS SE çözümleri oldu.

Altyapısı şirketin Seos teknolojisi tarafından sağlanan iCLASS SE platform çözümleri, okuyucuları, birlikte çalışabilir mikroişlemci tabanlı kimlikleri (kartları, akıllı telefonları ve diğer mobil cihazları) ve kodlama araçlarını içeriyor. Platform, fiziksel ve lojik geçiş kontrolü, biyometri, nakitsiz otomat, müşteri sadakat programları, transit ve diğer uygulamalarda kimliklerin oluşturulmasını, kullanılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>