Techinside Google News
Techinside Google News

HID Global’e inovasyon ve liderlik ödülleri

Ürün ve çözümleri Türkiye’ye ÖLÇSAN tarafından sağlanan HID Global, geçiş kontrolü alanında Çin’in en büyük 10 markası arasında yer aldı.
- Advertisement -

Güvenli kimlik çözümleri alanında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan HID Global, Çin’in güvenlik alanındaki tanınmış yayını A&S China tarafından üst üste on birinci kez İlk 10 Geçiş Kontrolü Markası arasında yer aldı.

Sektörde lider distribütörler, sistem engetratörleri, kurulumcular, son kullanıcılar ve tasarımcılardan gelen oylarla belirlenen A&S İlk 10 Ödülü, güvenli kimlik ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline sahip şirketleri desteklemek amacıyla veriliyor.

Türkiye’de ÖLÇSAN tarafından temsil edilen HID Global’e ödülü kazandıran, tek bir akıllı kart veya başka bir aygıt üzerindeki birden fazla uygulamanın kesintisiz yakınsamasını etkinleştirme konusunda iCLASS SE çözümleri oldu.

Altyapısı şirketin Seos teknolojisi tarafından sağlanan iCLASS SE platform çözümleri, okuyucuları, birlikte çalışabilir mikroişlemci tabanlı kimlikleri (kartları, akıllı telefonları ve diğer mobil cihazları) ve kodlama araçlarını içeriyor. Platform, fiziksel ve lojik geçiş kontrolü, biyometri, nakitsiz otomat, müşteri sadakat programları, transit ve diğer uygulamalarda kimliklerin oluşturulmasını, kullanılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir