Bu uygulama sizi Instagram fenomeni yapacak

1

Önce fotoğraf vardı, sonra Instagram geldi ve filtreler hayatımıza girdi; bir sonraki durak ise Hippo Pics olabilir. Instagram’deki en iyi fotoğraf editörlerini bir araya getirerek, kullanıcılarına ücretsiz olarak fotoğraf düzenleme desteği veren iOS uygulaması, yüklediğiniz her fotoğrafın bir sanat eseri olmasını sağlıyor.

Fotoğraf düzenleme konusunda yetenekli insanlarla bir araya gelerek aynı fotoğraf üzerinde çalışabildiğiniz hizmet ile ayrıca başkalarının koleksiyonlarını inceleyerek neyin nasıl yapıldığı konusunda kayda değer fikirler edinebilirsiniz.

Uygulamayı indirip açtığınızda, uzman editörler tarafından düzenlenen fotoğraflardan oluşan bir galeriyle karşılaşıyorsunuz. Her biri muhteşem görünen bu fotoğrafların, daha doğrusu görsel çalışmaların, nasıl meydana getirildiğini görmek için tek yapmanız gereken herhangi bir fotoğrafa basılı tutmak: Hippo Pics görselin düzenlenme aşamalarını kademe kademe görüntülüyor ve böylelikle örnek üzerinden fotoğraf düzenlemenin inceliklerini görmeniz mümkün oluyor.

Hippo Pics selfie çılgınları için değil

Mobil servisin en güzel tarafı, sadece daha iyi bir görsel düzenleyici değil, aynı zamanda daha sağduyu sahibi bir insan olmanıza da destek olması. Uygulamaya düzenlemek için yüklediğiniz fotoğraflar bir onay sürecinden geçiyor ve selfie çekimler ya da yemek fotoğraflarınız kabul görmüyor. Düzenlenmemiş manzara çekimleri, mimari yapılar ve kreatif portreleriniz mi var? Hippo Pics editörleri hizmetinizde!

Eğer uzman bir fotoğraf editörü olduğunuzu düşünüyorsanız, bu uygulama aracılığıyla diğer kullanıcılara da destek olabilirsiniz. Instagram denince aklınıza sadece akşam yemeği fotoğrafları ve caps’ler gelmiyorsa, Hippo Pics kendinizi geliştirmeniz için iyi bir fırsat sunuyor.

Yorumlar

  1. Boş beleş bir yazı

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>