Hitachi Data Systems Türkiye’de yeni isimler

0

HitachiDataSystemsVeri depolama, bulut, büyük veri ve sosyal inovasyon alanında dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Hitachi Data Systems’ın Türkiye ekibine yeni isimler katıldı.

Kanal ve İş Ortakları Müdürü Bahadır Öztürk olurken, Finans Sektörü Satış Yöneticiliği görevine ise Başak Güldoğan getirildi.

Bahadır Öztürk kimdir?

20 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe farklı görevler üstlenen Bahadır Öztürk, Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından Anadolu Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde eğitim aldı. Profesyonel iş hayatına 1993 yılında CAC Bilgisayar’da başlayan Öztürk, ARMADA, Arkas Holding ve CA Technologies gibi bilişim sektörünün dünya devi olan firmalarda üst düzey görevler üstlendi. 2011 yılından itibaren EMC Türkiye’de Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak görev yapan Bahadır Öztürk, Nisan ayı itibarıyla Hitachi Data System Türkiye’nin Kanal ve İş Ortakları Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Başak Güldoğan kimdir?

Bilkent Üniversitesi’nde aldığı ekonomi eğitiminin ardından, profesyonel iş hayatına HP Kurumsal Ürünler Satış ekibinde başlayan Başak Güldoğan, uzun yıllar boyunca HP’de farklı sorumluluklar üstlendi. Son olarak iki yıl boyunca HP Veri Depolama Ürün Grubu Finans Sektöründen Sorumlu Satış Yöneticisi olarak görev yapan Güldoğan, Nisan ayı itibarıyla Hitachi Data Systems Türkiye Finans Sektörü Satış Yöneticisi olarak görevine başladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>