HMD Türkiye müdürü Sertaç Şener oldu

0

HMD global

Nokia telefonlarının üreticisi olan HMD Global, Sertaç Şener’in Türkiye Müdürü olarak görevlendirildiğini duyurdu. Şener, teknoloji ve akıllı telefon sektöründe özellikle satış, pazarlama, kurumsal iletişim ve sınır ötesi ekiplere liderlik alanlarında edindiği 20 yılı aşkın deneyimiyle yeni görevine devam edecek.

HMD Türkiye müdürü belli oldu

Yeni görev ile ilgili görüşlerini paylaşan HMD Global Orta Doğu ve Kuzey Afrika Başkan Yardımcısı Per Ekman, “Sertaç Şener gibi başarılı bir profesyoneli ekibimize katmaktan oldukça mutluluk duyuyoruz. Yerel pazar bilgisinin ve global iş tecrübesinin, gerçek bir Nokia telefon deneyiminin tüm özelliklerini sunma vaadimizi yerine getirme yolunda, HMD Global’in Türkiye’deki operasyonunu başarılı şekilde devam ettireceğine inanıyoruz” dedi.

Bu atama, HDM Global’in Türk pazarında varolma ve sektörün en saygı duyulan markalarından birinin mirasını taşıyabilecek tutkulu ve deneyimli isimleri bir araya getirme konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>