Honda elektrikli araç siparişlerine başlıyor

0

Honda elektrikli

Honda elektrikli araç siparişlarine hızlı bir şekilde başlayarak dağıtım konusunda rakiplerinin önüne geçmeyi planlıyor. Honda elektrikli araç siparişleri için tarih verdi.

Honda elektrikli araç siparişi için tarih verildi: 2019

Honda geleceğin otomobillerine yönelik yaptığı çalışmalara hız veriyor. Farklı kullanıcı profilleri için hem kentsel sürüş sağlayan, hem de spor elektrikli otomobiller geliştiriyor. Daha önce elektrikli otomobil satışı için 2018 yılını veren şirket, 2025 yılında da 4. Seviye otonom araçlarını satışa çıkaracağını duyurmuştu. Yapılan son açıklamada Honda, Avrupa lansmanı ile küçücük retro elektrikli otomobilini 2019 yılında siparişe sunacağını duyurdu.

Elektrikli otomobiller ile sıfır emisyon politikasını benimseyen Honda, yeni model araçlar üzerinde de çalışmalarını yürütüyor. Önümüzdeki yılda siparişlerin alınmasıyla bu alanda çalışan Tesla gibi dev şirketlere gerçek anlamda rakip olunmuş olacak.

Ayrıca hükümetlerin de gelecek planlarında dizel ve benzinli otomobilleri yasaklamayı benimsemesi, otomobil üreticileri için elektrikli araç geliştirmeyi zorunlu kılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>