Hong Kong Bitcoin reklamlarına izin veriyor

0

Hong Kong Bitcoin

Teknoloji merkezlerinden biri olan Hong Kong Bitcoin reklamları için adım atıyor. Hong Kong Bitcoin derneği, şehrin birçok noktasında reklam verecek.

Hong Kong Bitcoin Derneği reklam kampanyası başlatıyor

İlk etapta değer yükselişiyle kullanıcılar tarafından bilinirliği artan kripto para piyasası, artık reklam kampanyalarına da konu oluyor. Birçok ülkede dernekler, borsalar ve girişimler reklamlarla kripto para piyasasına yönelik tanıtımlar yapıyor.

Hong Kong’ta bulunan Bitcoin Derneği de bunun için yeni bir kampanya başlatıyor.  Bticoin Tram isimli reklam kampanyasıyla Hong Kong’ta birçok noktada reklam verilecek. Kampanya kapsamında şehir genelindeki 20 reklam panosuna tamamen Bitcoin reklamı verilecek.

Bitcoin Tram kampanyasının 11 Eylül ile 8 Ekim tarihleri arasında süreceği, Hong Kong’taki reklam panolarında Bitcoin temalı tasarımların yer alacağı vurgulanıyor. Dernek bu çalışmayla, dijitalleşmiş bir küresel ekonominin farkındalığının artmasını ve benimsenmesini hedefliyor. Yayınlanacak reklamlarla, teknolojik gelişme fırsatları için yeni bir tartışma ortamı yaratmasının umulduğu belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>