Hopi Genel Müdürü görevinden ayrıldı

0

Yaklaşık 5 yıldır görevde olan Onur Erbay görevinden ayrıldı

Hopi Genel Müdürü Onur Erbay görevinden ayrıldı. Onur Erbay, Ocak 2015’ten bu yana mobil sadakat uygulamasının genel müdürlüğünü üstleniyordu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Erbay’ın Wharton Business School’dan da işletme yüksek lisans derecesi bulunuyor. Erbay, ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’den 2000 yılında mezun oldu. 

Yeni genel müdür: Neslihan Uçar Çadırcı

Hopi’nin yeni genel müdürü ise Neslihan Uçar Çadırcı oldu. Çadırcı, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu ve 15 yılı aşkın süre boyunca Turkcell’de  iş ortaklığı yönetimi, dijital pazarlama, ürün yönetimi, kurumsal satış ve mobil pazarlama bölümlerinde görev aldı. 

Nisan 2015’te hayata geçen Hopi, ilk iki haftasında bir milyon defa indirilerek dikkat çekmişti. Uygulama, 4. yılında toplam 7 milyon üyeye ulaştı. 

[Güncelleme] 31 Temmuz’da Boyner Holding’ten ayrılan Onur Erbay, bizimle şu an 100 milyon dolar büyüklüğünde bir girişim sermayesi fonu üzerinde çalıştığını paylaştı. Erbay’ın verdiği bilgiye göre, fon Doğu Avrupa’ya yatırım yapacak. 

Hopi’nin Nisan 2015’teki tanıtım döneminde yayımladığı reklamı özellikle müziğiyle ilgi çekmişti. Bu reklamı aşağıda görebilirsiniz:

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>