Hosting tercihinde dikkat etmeniz gerekenler

0

Hosting hizmeti özelliklede kurumların iş sürekliliğinde en önemli konular arasında yer alıyor. Peki en doğru hosting paketini tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz? Bu sorunun en doğru yanıtını Güzel Hosting Kurucusu Cihan Nimsi’den alıyoruz.

Kurumlar için hosting stratejik bir karar

Hosting hizmeti,gerek kişisel blog sayfaları için gerekse kurumsal web sayfaları için bir hayli önemli. Kurumlar için (özellikle de satış kalları araasında e-ticaret varsa) aldıkları hosting hizmetinin devamlılığı kritik öneme sahip. Hosting tarafındaki kısa süreli bir aksama, işlem esnasında kopmalara yol açıp maddi zarara sebep olabilir. Daha da önemlisi bir süre web sayfanıza ulaşamayan kullanıcıların gözünde şirketinizin prestiji birden yerle bir olabilir.

Hosting hizmetlerinde durum bu kadar belirleyiciyken şirketin için doğru hamle yapmak için ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz ve piyasadaki alternetifleri detaylıca değerlendirmeniz gerekebilir.

Güzel Hosting bu alanda sundukları çözümlerle web barındırma sektöründe 2008 yılından bu faaliyet gösteren şirketlerden biri. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en doğru hizmeti sunabilmek için terzi usülü çözümler sunabilme yeteneğine sahip olduklarını dile getiren Güzel Hosting Kurucusu Cihan Nimsi, doğru hosting tercihinin önemine vurgu yapıyor.

Cihan Nimsi ile gerçekleştirdiğimiz sohbete aşağıdan ulaşabilirsiniz:

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>