“Hosting’de sıkıntı var” demeden önce buraya uğrayın

1

İşiniz internet ile ilgiliyse, “hosting tarafında sıkıntı var” cümlesiyle mutlaka karşılaşmışsınızdır. Bir web sitesinin teknik altyapısında ortaya çıkan sorun çözülemezse, sorun hosting firmasındadır. En azından biz öyle biliyoruz. Oysa Türkiye’de hosting işi yapan, yani web sitelerini sunucularında barındıran şirketler için kazın ayağı hiç de öyle değil. Yurtdışı çıkışlarından, haksız rekabete kadar onların da pek çok sıkıntısı var.

Türkiye’de hosting alanında faaliyet gösteren şirketlerin bir araya gelmesi ve aynı platformda bulunması, yaşanan sorunlara ortak bir çözüm getirilmesi için önem taşıyor. Bu nedenle 16 Nisan Cumartesi günü İstanbul’da düzenlenecek HostingFestivali özellikle internet ile ilgili işler yapan herkesi ilgilendiriyor.

HostingFestivali 2016 için katılım ücretsiz

Hosting ve veri merkezi sektörünün öncülerini bir araya getirecek HostingFestivali’nin ana sponsoru Hewlett-Packard Enterprise ve organizatörler sadece hosting şirketlerini değil, internet ve barındırma teknolojileriyle ilgilenen herkesi bu etkinliğe bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda bu festivalde neler yaşandığıyla ilgili bilgilerin yanı sıra bu yılki programın detaylarına www.hostingfestivali.com adresinden ulaşmak mümkün.

ShiftDelete.Net‘in de sponsorları arasında yer aldığı festivalin bu yıl moderatörlüğünü hosting sektörünün ünlü simalarından Selçuk Saraç gerçekleştirecek. Etkinlikte hosting sektöründe yaşanan sorunlar, oturtulması gereken standartlar ve dinamikler konuşularak, bir yol haritası çizilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte kontenjan sınırı bulunduğunu hatırlatalım. Web işleriyle ilgilenip, bu cumartesi İstanbul’da olacaksanız bu sayfadan yerinizi ayırtmanızda fayda var.

Yorumlar

  1. İzmirde de olacak mı bu festival?

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>