Hotmail kurucusu kripto paralar için endişeli!

0

Hotmail kurucusu

Hotmail kurucusu Sabeer Bhatia, kripto para projeleri için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hotmail kurucusu kripto para projelerine güvenmediğini söyledi.

Hotmail kurucusu kripto paralara güvenmiyor

Arabian Business dergisine konuşan Bhatia, kripto para projelerinin somut bir sonuç vermediğini, sadece umut ve hayallere dayandığını söyledi. Hatta bu projelerin arkasında dolandırıcılık olduğunu, yatırımcıların ilerleyen süreçte pişmanlıklar duyacağını belirtti. Bhatia bu sözlerini IOTA örneğini vererek destekledi. Bhatia, nesnelerin internetine dayalı olan IOTA tokeninin şu ana kadar bir tane bile cihaz satmadığını belirtti. Ortaya somut bir şey koymadan 15 milyar dolar değerinde olmasının ise tamamen spekülatif olduğunu vurguladı.

Ünlü e-posta servisinin kurucusu, kripto para piyasasının datcom benzeri bir çöküş yaşayacağını ve birçok kripto para biriminin yok olacağını belirtti. Datcom çöküşünden sonra ortaya Amazon gibi dev şirketler çıkmıştı. Bhatia da tıpkı datcom’da olduğu gibi birkaç kripto para biriminin ayakta kalacağını söylüyor. Dolayısıyla bu büyük pastadan çok az sayıda kişinin pay alabileceğini belirtiyor.

Son aylarda kripto para piyasası hükümetlerin ve şirketlerin politikaları nedeniyle zor günler yaşıyor. Ancak sürekli dalgalanma gösteren bu piyasanın geleceğini tahmin edebilmek oldukça zor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>