HP geri alım kampanyası neler sunuyor? (VİDEO)

0

HP geri alım

HP geri alım kampanyası, şirketlerin kullandığı eski bilgisayarları satmak ve yenileriyle değiştirmek için oldukça dikkat çekici bir kampanya. Biz de bu videomuzda, HP geri alım kampanyasının nasıl çalıştığına eğlenceli bir video ile yakından bakıyoruz.

HP geri alım kampanyası nasıl çalışıyor?

Öncelikle Süper Dönüşüm web sitesine gitmeniz gerekiyor. Bu web sitesinde kayıt oluşturduktan sonra şirketinizde bulunan bilgisayarların çalışıp/çalışmadığını ve diğer öne çıkan özelliklerini sisteme girdikten sonra bir teklif alıyorsunuz.

Teklifi kabul etmeniz dahiline HP, şirketinizden bilgisayarları satın alarak; içerisindeki verileri de güvenle temizledikten sonra size bir sertifika veriyor. Daha sonrasında yenileyeceğiniz HP bilgisayarlarını seçip, hem elinizdeki bilgisayarları kolay ve güvenli bir şekilde satmış hem de şirketinizin bilgisayarlarını yeni ve güçlü HP bilgisayarlarla yenilemiş oluyorsunuz.

Toplanan bilgisayarlar ne oluyor?

Süper dönüşüm kampanyası ile toplanan eski bilgisayarlar ömürlerini tamamlamışlarsa HP Gezegen Ortaklığı Geri Dönüşüm Programı kapsamında lisanslı tesislere gönderilip geri dönüştürülerek ekonomiye yeniden kazandırılıyor. Böylece HP sürdürülebilirlik ve çevreyi korumaya katkıda bulunuyor. Geri dönüşüm ile hammaddelerin ekonomiye geri katılmasının önemine dikkat çeken HP, Gezegen Ortaklığı Programı kapsamında Türkiye dahil 73 ülkede ömrünü tamamlamış kartuş/toner ve donanımları kurumsal müşterilerinden ücretsiz olarak toplayıp lisanslı tesislerde geri dönüşüme gönderiyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

HP Geri Alım kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>