HTC kripto para telefonu için ortaklık kurdu

0

HTC kripto para telefonu için Bitcoin.Com ile ortaklık kurdu.  Bu ortaklık kapsamında blockchain destekli yeni bir telefon geliştirilecek.

HTC kripto para telefonu sektörüne giriyor

Tayvan merkezli teknoloji üreticisi HTC, akıllı telefon sektöründe yaşadığı düşüşün ardından gelirlerinde çok zor bir durumda kaldı. İnovatif alanlara giriş yapmayı planlayan HTC, kripto para alış ve satışlarının yapılabildiği Bitcoin.Com ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık kapsamında HTC, yeni bir kripto para telefonu geliştirecek.

Exodus 1 isimli blockchain telefonunu ile özellikle kripto para piyasasında olan kullanıcılar hedefleniyor. Bu telefonla kullanıcıların kripto para alım satım işlemlerini daha kolay bir şekilde yapması amaçlanıyor.

Bitcoin.com’un mobil uygulaması, bu telefonlarda ön yüklü olarak gelecek. Ayrıca bu telefonlar için herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan Bitcoin Cash (BCH) desteği sunulacak.

Bu ortaklık ile Bitcoin.Com site trafiğini artırmayı hedeflerken, HTC ise akıllı telefon sektöründe yenilikçi adımlarla olmak için çalışacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>