HTC Vive Focus Plus çıkış tarihi açıklandı

0

HTC Vive Focus Plus çıkış tarihi

Sanal gerçeklik alanındaki yenilikçi ürünlerden biri olan HTC Vive Focus Plus çıkış tarihi belli oldu. Peki HTC Vive Focus Plus ne zaman çıkıyor?

HTC Vive Focus Plus çıkış tarihi ve özellikleri

HTC, akıllı telefon piyasasından kısmen uzaklaşarak, daha çok yenilikçi teknolojilere yönelmeye başladı. Bu adımla birlikte HTC, özellikle sanal gerçeklik alanında geliştirdiği ürünlerle dikkat çekiyor.

Kısıtlı izleme imkanlarına sahip Vive Focus’un ardından piyasaya çıkması merakla beklenen sanal gerçeklik başlığı Vive Focus Plus, 15 Nisan’da yurt dışında satılmaya başlanacak. Oyuncu pazarından daha çok kurumsal müşterilere odaklanan başlık, 799 dolar satış fiyatına sahip olacak.

Vive Ecosystem Conference kullanıcıların deneme imkanı bulacağı bu yeni modelde, Snapdragon 835 işlemci kullanılıyor. 1440 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip model, uzaktan kumandaya da sahip.

25 ülkede, 19 dil desteğiyle çıkacak model, kurumsal müşterilerin eğitim, tasarım gibi faaliyetlerin için kullanılabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>