HTC VR başlığı ödül aldı

0

HTC VR başlığı

HTC VR başlığı henüz piyasaya çıkmadan tasarım ödülü aldı. HTC, Vive Air ismiyle piyasa süreceği VR başlığı ile büyük bir başarı yakalayacak gibi görünüyor.

HTC VR başlığı çıkaracak: Vive Air

World Design Guide ödüllerinden alan HTC Vive’ın Vive Air adlı fitness odaklı bir VR başlığının yakın süreçte piyasada olması bekleniyor. Yeni VR başlığı 4 adede kadar izleme kamerasıyla hafif, rahat bir tasarım sunacak gibi görünüyor.

Oculus Quest serisiyle benzerlik gösteren Vive Air’in sanal zindelik için tasarlandığı ve uzun süreli kullanımlara uygun olduğu belirtiliyor.

Henüz şirket tarafından net bir bilgili verilmemiş olsa da VR başlığının 11-12 Mayıs tarihlerinde ViveCon 2021’de tanıtabileceği düşünülüyor.

Araştırmalar, VR başlıklarının egzersizleri daha eğlenceli hale getirdiğini ve standart şekilde müzki dinlemeye kıyasla daha fazla keyif verdiğini ortaya koyuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>