HUAWEI, AI+ dijital platformunu duyurdu

0

Azure Stack

HUAWEI Enterprise, müşterilerinin dijital dönüşümü hızlandırmak için uzun vadeli bir strateji sunan “Dijital Platform + X + Ekosistem” yaklaşımını tanıttı. Bu yeni oluşum; AI, IoT, Büyük Veri, güvenlik, ICP, video gibi yeni yetenekler (“X”) ve bu sektörleri birleştiren endüstri destekleyici bir platform olarak öne çıkıyor.

Dijital dönüşüm

HUAWEI Enterprise Pazarlama ve Çözüm Satış Departmanı Başkanı Lu Qi, geliştirilen yeni yaklaşım hakkında yaptığı açıklamada; “HUAWEI’in Dijital Platformu üç temel avantaj sunuyor: full-stack, açık ve birçok endüstriden işletmeleri destekliyor. Kendi geliştirdiğimiz çipler, matematiksel algoritmalar ve mimari tasarımdaki yeteneklerimizi kullanarak; cihazlar, IaaS ve PaaS katmanları ve ekosistem ortaklarıyla birlikte SaaS katmanı gibi eksiksiz full-stack çözümler geliştiriyoruz. Müşteriler full-stack platformları uygulayarak, kendi benzersiz dijital teknoloji platformlarını ve yeteneklerini oluşturma konusunda, değerli kaynaklar harcamadan iş inovasyonuna odaklanabiliyorlar. HUAWEI, sektörler arası standardizasyon ile yatay çözümler sunuyor ve dijital platformumuz hem özel bulut hem de genel bulutları desteklediği için çok çeşitli senaryolarda kullanılabiliyor. Ek olarak HUAWEI, ürünlerimizin ve çözümlerimizin diğer sağlayıcılardan gelen verilerle birlikte çalışabileceği ve müşterilere benzersiz gereksinimleri için en iyi çözümleri kullanma özgürlüğü sunan açık ve her iki taraf için kazançlı bir ekosistem inşa ediyor” dedi.

Lu Qi şunları ekledi: “Bu dijital platform, müşterilerin HUAWEI’nin açık yaklaşımına sadık kalarak üst katman uygulamalarını hızlı bir şekilde geliştirmelerine ve verimli bir şekilde dijital dönüşüm süreine adım atmalarına olanak sağlıyor. HUAWEI bu yaklaşımla, müşterileri için uzun vadeli bir stratejik ortak olmayı hedefliyor”.

HUAWEI Enterprise, HUAWEI CONNECT 2018’de işletmelerin günümüzün hızla gelişen dijital dünyasında rekabet etmesine ve büyümesine yardımcı olmak için tasarlanan Dijital Platformu’nun gelişmiş yeteneklerini de özetledi.

Çoklu bulut: Şu anda HUAWEI FusionStorage 8.0, 300 mikro saniyelik bir G/Ç yanıt ile ağ geçitsizve aktif-aktif güvenilirliğe sahip tam dağıtılmış bir mimari sunabilen tek çözümdür. HUAWEI’in özel bulut çözümü, sektördeki IaaS katmanında en çok bulut hizmetini sunan çözümdür.

Ağ: HUAWEI’in endüstri lideri CloudFabric çözümü, 10 binlik konteynerlerin dakika düzeyinde uplink ve downlink’ini destekleyebiliyor.

Cihazlar: HUAWEI, yüksek çözünürlüklü videoların ve gelişmiş akıllı küçük hücrelerin gerçek zamanlı analizini gerçekleştirebilen sektörün ilk akıllı hızlandırma modülü Atlas200’ü tanıttı. Ek olarak, HUAWEI, tamamen yeni full-stack yapay zeka portföyünü duyurdu ve sektöre özel yapay zeka uygulamalarının müşterinin dijital dönüşüm yolculuklarına daha iyi destek olması için Dijital Platform’a entegre edilmesine imkan tanıdı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>