Huawei akıllı yastık tanıtı

0

huawei akıllı yastık

Akıllı telefonlardaki başarısını farklı sektörlerde de sürdüren Huawei akıllı yastık tanıttı. Bu akıllı yastık, ölçümler yaparak kullanıcıları bilgilendiriyor.

Huawei akıllı yastık satış fiyatı açıklandı

Farklı sektörlerde ilgin ürünlerle dikkat çeken Huawei, bu kez akıllı yastık ile karşımıza çıktı. Sıradan bir ürünü akıllı hale getiren Huawei, yastığa oldukça yenilikçi özellikler eklemiş.

Yastık için Tayland lateks kolajenini kullanan Huawei, yüzde 93 oranında bu lateksi kullanmış. Ergonomik bir yapıda olan Huawei’nin yastığı, kullanıcının boynundaki baskıyı azaltıyor ve omuzlarına destek oluyor.

Yastıkta bulunan çok küçük yapıdaki sensörler, kullanıcının kalp atış hızı, nefes alış ve veriş hızı gibi sağlık verilerini ölçüyor. Ayrıca kullanıcının uyku döngüsüne yönelik de analiz yapan akıllı yastık, kullanıcının uykusu sırasında kaç kez döndüğünü ve kaç kez yastıktan ayrıldığını da çıkıyor.

Huawei’nin akıllı yastığı, Huawei Smart Life uygulamasıyla bağlanabiliyor. Böylelikle uygulama üzerinden kullanıcıya haftalık ve aylık raporlar sunulabiliyor. Smart Choice MOK Planet isimli akıllı yastığın küresel ölçekte ne zaman satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. Ancak satış fiyatı 68dolar olarak açıklandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>