Huawei çatı uygulama geliştirdi

0

Huawei çatı uygulama

Huawei çatı uygulama ile birkaç uygulamasını tek çatı altında topladı. My Huawei, kullanıcılara önemli kolaylıklar sağlayacak.

Huawei çatı uygulama: My Huawei

Her yıl rutin bir şekilde düzenlenen Huawei’nin yıllık konferansının sonuncusu da yapıldı. Bu konferansta Huawei, önemli yeni teknolojilerini tanıttı.

Bunlar arasında ne öne çıkan ise My Huawei isimli uygulama oldu. Çatı uygulama niteliği taşıyan My Huawei’de; Huawei Club, Huawei Mobil Servisleri, GameCenter ve Üye Merkezi bir araya getirilmiş oldu. Böylelikle kullanıcılar tek bir uygulama üzerinden birçok uygulamaya erişebilir oldu.

My Huawei uygulaması aslında Honor’un My Honor uygulamasıyla benzerlikler gösteriyor. My Huawei’nin kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise belirtilmedi.

Mobil oyun sektörüne yönelik de önemli bir yeniliğini duyuran Huawei, ışın izleme teknolojisini mobil oyunlara getireceğini duyurdu. Tanıtım sırasında bir oyunda ışın izleme teknolojisinin nasıl kullanıldığı gösterildi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>