Huawei çevrimiçi mağaza açıyor

0

Huawei çevrimiçi mağaza

Huawei çevrimiçi mağaza açmaya hazırlanıyor. Mağaza açılışında Huawei’nin özel indirimler ve kampanyalar yapacağı da belirtiliyor.

Huawei çevrimiçi mağaza için sona doğru

Koronavirüs salgını son günlerde perakende mağazalarını direkt olarak olumsuz etkiledi. Birçok teknoloji şirketi perakende mağazalarını kapatma kararı aldı.

Bu durum çevrimiçi mağazaların önemini bir kez daha ortaya koydu. Bir süredir çevrimiçi mağaza için çalışmalarını sürdüren Huawei, 23 Mart’ta bu mağazasını açmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon sektörünün dev ismi, yeni çevrimiçi mağazasıyla Huawei ürünlerinin satışını online olarak gerçekleştirecek. Üstelik bu çevrimiçi mağazaya üye olan kullanıcılar için çeşitli indirimler ve kampanyalar da yapılacak.

Kullanıcıların online alışkanlıklarının her geçen gün artış gösterdiği günümüzde, teknoloji devleri çevrimiçi mağazalarını artırmaya çalışıyor. Çevrimiçi mağazalarla müşterilerin her ürüne sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi ve markayla direkt olarak iletişimde olabilmesi önemli bir avantaj sağlıyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>