Huawei Eyewear II tanıtıldı

Huawei Eyewear II
Huawei Eyewear II

Huawei’nin ikinci nesil akıllı gözlüğü Eyewear II tanıtıldı. Huawei Eyewear II, 42 saatlik kullanım süresiyle uzun süreli bir deneyim sunuyor.

Huawei Eyewear II özellikleri

Yeni ürünlerinin tanıtımını yapan Huawei, Eyewear II model ikinci nesil akıllı gözlüğü ile ön plana çıktı. Global lansmanı gerçekleşen gözlük, özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bir önceki Eyewear’a göre daha ince ve daha hafif bir tasarıma sahip olan Eyewear II için Huawei, Güney Kore merkezli moda markası Gentle Monster ile ortak bir çalışma gerçekleştirmiş. Daha şık bir tasarıma sahip olan gözlüğün taşıma çantasında da yeniliklere gidilmiş.

Gözlüğün üzerindeki ekranlar üzerinde kullanıcı tüm kontrolü sağlayabiliyor. Çağrılar yanıtlanabiliyor, sesli asistan aktif hale getirebiliyor ve medya oynatıcı kontrol edilebiliyor. Çift hoparlörü ve iki mikrofonu bulunan Eyewear II ile sesli tüm özellikler rahatlıkla kullanılabiliyor. Görsel olarak standart gözlüklerle benzerlik gösteren Eyewear II, akıllı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Eyewear II 42 saat boyunca telefonunuza bağlı bir şekilde kalabiliyor. Ayrıca 5 saat boyunca kesintisiz müzik dinleme imkanı sunuyor. Eyewear II’nin satış fiyatı ise 299 euro olarak duyuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz