Huawei Petal Search, Türkiye’de iş ortakları ile buluştu

0

Geçtiğimiz yaz döneminde kullanıcıların beğenisine sunulan ve HUAWEI ailesinin son gözdelerinden olan Petal Search, Türkiye’de ilk webinarını gerçekleştirdi. Dünya çapında 170’ten fazla ülkede ve bölgede, 50’den fazla dilde kullanıcılarına sunduğu arama motoru Petal Search’ü daha yakından tanıtmak amacıyla düzenlenen bu webinara kendi sektöründe önemli markalar da katıldı.

Huawei’nin arama motoru Türkiye’de büyümeye devam ediyor

Webinarın açılışını yapan HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ekosistem İş Geliştirme Müdürü Kaan Arlı yaptığı konuşmada, “Sizlerin de bildiği üzere, Huawei tarafından geliştirilen Petal Search, dünya çapında 170’ten fazla ülkede faaliyet gösteren, mobil hayat için tasarlanmış bir arama motoru ve içerikleri ile mobil ekosistem odaklı.

Petal Search ile yerel iş ortaklarımızın hizmetleri ve kapasitelerine odaklanıp, yerel kullanıcılar ile aralarında köprüler kurmayı, daha çok kullanıcı ve iş imkanı kazanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımıza daha çok seçenek ve iş ortaklarımıza daha fazla görünürlük fırsatları sağlamak için ürünler, hizmetler, özel ayrıcalıklar ve haklar sunmak için çalışıyoruz.

Huawei’nin mobil servisleri Türk kullanıcılar tarafından da sevilerek kullanılıyor. Özellikle geçtiğimiz sene, AppGallery ve Huawei Mobil Sistemlerine sahip ürünlerimizin de tüketicilere sunulmasının ardından bunu rakamsal bazda gözlemledik” diyerek Petal Search’in yerelleşme, çok yönlülük ve özelleştirme konularına değindi.

Webinar boyunca Petal Search’ün hem global hem de lokal pazardaki genel performansı ve beklentileri, Türkiye’de yer alan AR-GE merkezinin bu projeye dair gerçekleştirdiği lokal aksiyonlar, Petal Search’ün alışveriş, yakındakiler ve seyahat kategorilerine dair genel bilgiler ve iş birliği yapmak isteyen markaların sürece nasıl dahil olabileceği gibi birçok konu ele alındı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>