Huawei Türkiye Enterprise ürünlerini anlattı

0

Ekim 2015 tarihinde, Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü konumuna getirilen Serdar Yokuş, medya buluşması kapsamında çalışmaları ve Huawei Türkiye ile ilgili detayları paylaştı.

Huawei Türkiye ile ilgili, birçok farklı ana başlığa değinen Serdar Yokuş, detaylı anlatımları ile medyaya merak edilenleri anlattı.

Huawei Enterprise Türkiye’nin genel yapılanması ile başlayan Yokuş, 60 iş ortağı ve 8.000’i bulan kişilik bir sistemin içerisinde olduklarını vurguladı.

Çalışma alanları arasında; IP, IT, UC&C, GSM-R ve Enerji olduğu aktarılan medya buluşmasında, ayrıca Huawei Enterprise Türkiye’nin etkin kanal yapısına da dikkat çekildi.

SERDAR YOKUŞ_HUAWEI
Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü Serdar Yokuş

Ürünler ve Sektörler ile devam etmeyi tercih eden Serdar Yokuş, en fazla satış gerçekleştirdikleri ürün grubunun Switch olduğunu ve en fazla satış gerçekleştirdikleri alanın da, Wi-Fi ürünleri olduğundan bahsetti.

Solar sistemlerin ve UPS ürünlerinin de, genel itibariyle yükselişte olan alanlar olmasına ve Huawei’nin de bu alanlarda, rekabeti ateşleyeceği aktaran Yokuş, kesintisiz güç kaynaklarının da detaylarına ayrıca değindi.

Firmanın geleceği ile ilgili olarak da, özellikle Huawei servis alanında ciddi geliştirmeler yapma yolunda olduğu vurgulananlar arasından öne çıkanlardan oldu. Bu noktada Yokuş, 2015 yılında hayata geçen Call Center hizmetlerine dikkat çekti.

2015 yılı içerisinde yer aldıkları projeler ile devam eden Serdar Yokuş, özellikle Fatih projesi kapsamında öncü isimlerden olduklarını belirtti. Ayrıca Yokuş, NETAŞ ile ortak çalışmaları ile 78,000 Access Point ve 20,000 Switch satışını ve projelerini gerçekleştirmiş olduklarından söz etti.

Bunlarla beraber Yokuş; TARSEY(Tarım Sektörü Entegre Yönetim Bilgi Sistemi), Doğan TV, İSKİ, Avrupa ve Dünya Demiryolları Birliği, Eti Maden, Emniyet Genel Müdürlüğü, YTÜ ve SVR Bilgi Teknolojileri ile 2015 yılı içerisinde, 92 büyük ve 300 orta ölçekli projede yer alarak, referanslarını güçlendirdiklerini anlattı.

Son olarak Serdar Yokuş, 2016 yılı ile ilgili detaylar da vermekten geri durmadı. Daha önce de belirtildiği gibi Yokuş, 2016 yılı içerisinde 2 yeni servis iş ortağı, geniş Huawei Enterprise ürün grubu ile, One Stop Shop tipi firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacaklarını da sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>