Huzur bulutta mı? Bulut bilişimin gücü!

0

Sadi abalı

Geleceğin bulutta olduğuna dair en güzel kanıtlardan biri de, geniş altyapı hizmetiyle onlarca markaya hizmet veren Radore Veri Merkezi diyebiliriz. Bulut bilişimin gücünü dikkate alan ve bu yönde her geçen gün önemli adımlar atan Radore, YouTube kanalımızın konuğu oluyor.

Radore Genel Müdürü Sadi Abalı ile konuştuk

2019 yılına dair hedeflerini çoktan belirleyen Radore, bu hedefleri 2018 yılının değerlendirmesi eşliğinde değerlendi. Son iki yılda yüzde 40 büyüme sağlayan şirket, önümüzdeki yıllarda büyümesini sürdürmek istiyor. Peki, bu hedefleri için hangi çalışmaları yapıyor? İşte tüm bu merak edilen sorulan cevaplarını Radore Genel Müdürü Sadi Abalı ile konuştuk. İyi seyirler!

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>