Hyundai Kona Electric yenilendi

0

Hyundai Kona Electric

Hyundai’ın başarılı elektrikli aracı Hyundai Kona Electric, makyajlı ve yeni teknolojileri karşımıza çıktı. Kona’dan sonra Kona Electric de yenilendi.

Hyundai Kona Electric için yeni yüz

Huyndai’ın sevilen ve başarılı araçları arasında yer alan Kona, makyajlı bir şekilde yenilendi. 2021 için yenilenen Kona Electric, ilk olarak dış tasarımındaki değişikliklerle dikkat çekiyor. Aracın tasarımında LED gündüz farları ön plana çıkıyor. Üç parçalı tasarıma sahip LED farlar, araca hareketlilik kazandırmış durumda.

Elektrikli olması sayesinde ön tarafında ızgaraya ihtiyaç duymayan Kona Electric, sade bir tasarıma sahip Burun kısmı uzatılan araç, bu sayede köpek balığı benzeri bir form kazanmış. Aracın içine baktığımızda ise 10.25 inc2lik bilgi-eğlence ekranı ve ambiyans aydınlatma sistemiyle önemli yeniliklerin kazandırıldığını görüyoruz. Makyajlı bir tasarıma sahip olan Kona Electric için teknik tarafta herhangi bir değişim yapılmamış.

Sürüş menzili 484 km olan Kona Electric, Hyundai SmartSense güvenlik teknolojileriyle donatılmış durumda. Kör nokta güvenliğinden yaya ve bisiklet algılamaya kadar birçok sistemle Kona Electric güvenlik konusunda iyileştirilmiş durumda.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>