Techinside Google News
Techinside Google News

IBM müşterileri buluta taşımak için SAP ile çalışıyor

IBM müşterileri buluta taşımak için SAP ile yeni hizmetler sunuyor. IBM, SAP ile işbirliğini büyütmeye devam ediyor.

IBM müşterileri buluta taşımak için SAP ile yeni hizmetler sunuyor. IBM, SAP ile işbirliğini büyütmeye devam ediyor.

IBM müşterileri buluta taşımak için SAP ile ilerliyor

2021 yılında SAP, müşterilerinin görev açısından kritik SAP iş yüklerini buluta taşımasına yardımcı olmak için “SAP ile RISE” abonelik teklifini başlattı. Şirket, IBM’in yardımıyla sunulan SAP ile RISE’ın hızlandırılmış bir versiyonunu duyurdu.

- Advertisement -

Şirketler, programın bir parçası olarak altyapı, iş dönüşümü ve uygulama yönetimi hizmetleri sunan ilk bulut sağlayıcısı olarak IBM’i SAP ile RISE’ın “premium tedarikçisi” olarak belirledi.

IBM Kıdemli Başkan Yardımcısı John Granger: “Ortak taahhüdümüz müşterilerimize, özellikle de yüksek düzeyde düzenlemeye tabi sektörlerde, dijital yolculuklarında oldukları ve kritik görev iş yüklerini hibrit bulut yaklaşımıyla geçirme veya modernize etme seçenekleri sunarken karşılamaktır” diyor.

IBM ve SAP’nin mevcut bir ortaklığı var ve şimdiden yüzlerce şirketin hibrit bulut ortamlarını kullanarak operasyonlarını dijitalleştirmesine yardımcı oldu. Hibrit bulut, IBM’in büyüme stratejisinin kritik bir parçası niteliğinde. Geçtiğimiz ay IBM, 2021 hibrit bulut gelirinin bir önceki yıla göre yüzde 20 artarak 20.2 milyar dolar olduğunu bildirdi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir