IBM sabitkoin geliştirecek mi?

0

IBM sabitkoin

IBM sabitkoin ile bankalara yönelik yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Geliştirilecek yeni bir sabitkoin, kripto para piyasasını da olumlu etkileyebilir.

IBM sabitkoin projesinde çalışıyor

Daha önce blockchain alanında birçok proje geliştiren ve bunu sağlık alanında kullanmak için çalışan IBM, bu kezi kripto para piyasasını hedef alıyor. IBM, blockchain teknolojisini kripto para piyasasında kullanarak bankaların da içinde bulunacağı bir proje üzerinde çalışıyor. Sabitkoin geliştirmeyi hedefleyen IBM, böylelikle bankaların kripto para piyasasına yönelik olumsuz değiştirebilecek.

IBM’in Blockchain departmanından sorumlu Jesse Lund, finans kurumlarından bu yönde talep aldıklarını söyledi.

Lund, JP Morgan gibi kendi para birimi JP Coin benzeri kripto para geliştirmektense, yerel para birimleri gibi işleyen sabit koin geliştirmenin yararlı olabileceğini söylüyor. Piyasaya araştırmaları devam eden projeyle, kripto para piyasasında yeni bir canlılık meydana gelebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>